\
سرویس :
زمان : ۱۳۹۷/۱۲/۶ - ۱۰:۱۲
شناسه خبر : 1067
در سال حمایت از کالای ایرانی انتظار حمایت بیشتری از قطعه سازان داریم
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی در خصوص حل مشکلات اخیر قطعه سازان اظهار داشت: طی جلسه ای که با حضور آقای رحمانی برگزار شد پیرامون مشکلات قطعه سازان به بحث و گفتگو پرداختیم که امیدواریم در آینده ای نزدیک شاهد حل شدن مشکلات قطعه سازان در حوزه های مختلف باشیم.

به گزارش خبرخودرو، عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی در خصوص حل مشکلات اخیر قطعه سازان اظهار داشت: طی جلسه ای که با حضور آقای رحمانی برگزار شد پیرامون مشکلات قطعه سازان به بحث و گفتگو پرداختیم که امیدواریم در آینده ای نزدیک شاهد حل شدن مشکلات قطعه سازان در حوزه های مختلف باشیم.

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرخودرو، افزود: با توجه به تعداد بالای واحدهای قطعه ساز و به تبع آن حجم بالای اشتغالزایی در کشور باید هرچه سریعتر مشکلات نقدینگی این واحدهای تولیدی مرتفع گردد که در این راستا طی گفتگو با وزیر صنعت، معدن و تجارت به پرداخت مطالبات از سوی خودروسازان تاکید شد و اقای رحمانی نیز قول مساعد برای پیگیری وصول مطالبات قطعه سازان را دادند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی اذعان داشت: با توجه به قول مساعد آقای وزیر، به قطعه سازان این اطمینان را می دهیم که در اولین فرصت مطالبات خود را وصول خواهند کرد لذا در این زمینه جای هیچ گونه تردید و نگرانی نیست.

وی گفت: در سالی که با نام حمایت از کالای ایرانی نامگذاری شده انتظار می رفت حمایت های بیشتری از قطعه سازان صورت می گرفت لذا امیدواریم با پیگیری های وزارت صمت مشکلات صنعت قطعه و خودروساز کشور مرتفع گردد.

ایمن آبادی در ادامه افزود: واگذاری زنجیره تامین خودروسازان به بخش خصوصی زمینه ساز حضور فعالان بخش خصوصی و سرمایه گذاری در این حوزه خواهد شد که اقدامی موثر در راستای توسعه صنعت خودروسازی است البته نباید این مهم را نادیده گرفت که در شرایط حاد کنونی رها ساختن شرکت های کوچک قطعه سازی اقدام سنجیده ای نیست و باید تا عادی شدن شرایط از آن ها حمایت شود.

 

نظرات
نام :
ایمیل:
متن نظر:
سوال امنیتی * = 8 + 2
ارسال
نمایش نظرات