\
سرویس :
زمان : ۱۳۹۳/۹/۱۷ - ۱۸:۵۷
شناسه خبر : 130
اعتراض خریداران متضرر دیارخودرو مشهد مقابل مجلس
صبح امروز جمعی از شاکیان شرکت دیارخودرو و خریداران متضرر این شرکت مقابل مجلس تجمع کردند.

صبح امروز جمعی از شاکیان شرکت دیارخودرو و خریداران متضرر این شرکت مقابل مجلس تجمع کردند.

به گزارش خبرنگار فارس عرب یکی از خریداران متضرر شرکت دیار خودرو در این مورد به خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس گفت: حدود 460 نفر در مشهد برای خرید خودرو از شرکت دیار خودرو ثبت‌نام کرده بودند که با مشکل تحویل روبرو هستند.

وی با بیان اینکه صبح امروز بیش از 100 نفر به نمایندگی از خریداران متضرر مقابل مجلس تجمع کردند، افزود: نمایندگی دیار خودرو در مشهد برای ثبت‌نام خریداران در سال گذشته و امسال اقدام کرده بود ولی در تحویل خودرو به آنها مشکلاتی ایجاد شد.

وی توضیح داد: به برخی از خریداران، خودرو تحویل داده نشده، به برخی دیگر خودرو تحویل داده شده ولی برای خودرو سند صادر نشده است. به برخی نیز تنها سند خودرو تحویل داده شده است و یا اینکه یک خودرو به طور همزمان به چند نفر فروخته شده است.

عرب با بیان اینکه نماینده شرکت دیار خودرو در مشهد از خریداران می‌خواست تا پول خودرو را به حساب شخصی وی واریز کنند، افزود: این مسئله را با دفتر دیار خودرو در تهران در میان گذاشته بودیم، ولی آنها این فرد را تأیید می‌کردند. اما در نهایت در اوایل مهر ماه، نمایندگی دیار خودرو در مشهد پلمپ شد و نماینده این شرکت نیز متواری شده است.

این خریدار متضرر ادامه داد: خریداران محصولات دیار خودرو برای خرید خودروهایی مانند سابرینا ثبت‌نام کرده بودند اما به دلیل عدم اجرای تعهدات این شرکت، یک بار در 27 مهر ماه مقابل مجلس تجمع کردیم، در آن زمان برخی نمایندگان مجلس از جمله آقای علیلو مدارکی را از ما دریافت کردند تا به شکایت‌مان رسیدگی کنند اما تاکنون هیچ جوابی به ما داده نشده است.

وی ادامه داد: برای اعلام شکایت خود امروز علاوه بر مجلس، مقابل نهاد ریاست جمهوری نیز خواهیم رفت.

نظرات
نام :
ایمیل:
متن نظر:
سوال امنیتی * = 1 + 7
ارسال
نمایش نظرات