\
سرویس :
زمان : ۱۳۹۳/۱۰/۹ - ۰۷:۳۳
شناسه خبر : 193
مدیران خودروسازان کره‌ای جوان‌تر می‌شوند
هیوندای موتور و شرکت تابعه‌اش کیا موتورز مدیران جوان‌تری را انتخاب کردند که به گفته تحلیلگران، به روان‌تر شدن پروسه جانشینی در عالی‌ترین سمت این شرکت کمک خواهد کرد.

هیوندای موتور و شرکت تابعه‌اش کیا موتورز مدیران جوان‌تری را انتخاب کردند که به گفته تحلیلگران، به روان‌تر شدن پروسه جانشینی در عالی‌ترین سمت این شرکت کمک خواهد کرد.

به گزارش ایسنا، هیوندای موتور اعلام کرد چون وون هونگ، مدیر بازاریابی به سمت نایب رییس این شرکت انتخاب شده است. رویترز به نقل از منابع آگاه نوشت: این مدیر 50 ساله از سوی چونگ ایویی سون، رییس هیوندای موتور انتخاب شده است.

کونگ یونگ وون، رییس روابط عمومی داخلی هیوندای که او هم 50 ساله است، به سمت نایب رییس ارتقا یافت. این دو جوان‌ترین نایب رییسان هیوندای در حال حاضر هستند.

در شرکت کیا هم کیم گیون 52 سله از بخش برنامه ریزی استراتژیک به سمت نایب رییس ارتقا یافت.

تحلیلگران معتقدند این انتخاب‌ها زمینه را برای انتخاب مدیرعامل جوان‌تر در این غول کره ای که در مالکیت خانوادگی قرار دارد، هموار می‌کند.

هیچ کدام از شرکتهای هیوندای و کیا در مورد دلایل ارتقاهای اخیر توضیحی ندادند.

در حالیکه چونگ مونگ کو، رییس هیات مدیره 76 ساله گروه هیوندای موتور هیچ نشانه‌ای از تصمیم برای کناره گیری بروز نداده است، انتظار می‌رود سمتش را به ایویی سون، پسر و نایب رییس هیات مدیره که 44 ساله است، واگذار کند.

چو که مدرک ام بی ای را از مدرسه وارتون دانشگاه پنسیلوانیا دریافت کرده و به عنوان مدیر گروه مشاوره دفتر کره مونیتور گروپ شروع به کار کرد، کار در هیوندای را در سال 2010 آغاز کرد.

خودروساز آلمانی بی ام و هم ماه جاری اعلام کرد هارالد کروگر 49 ساله که مدیر تولید این شرکت است، در ماه مه سال آینده جانشین نوربرت رایت به عنوان مدیرعامل این شرکت فعالیت خواهد کرد.

 

نظرات
نام :
ایمیل:
متن نظر:
سوال امنیتی * = 1 + 8
ارسال
نمایش نظرات