\
سرویس :
زمان : ۱۳۹۳/۱۰/۱۱ - ۱۴:۴۲
شناسه خبر : 204
پایان سخاوت هند برای خودروسازان
دولت هندبه منظور تقویت توان مالی خود قصدنداردتخفیف مالیاتی برای خودروسازان را که مهلت آن در 31 دسامبر به پایان می‌رسد، تمدید کند.

دولت هندبه منظور تقویت توان مالی خود قصدنداردتخفیف مالیاتی برای خودروسازان را که مهلت آن در 31 دسامبر به پایان می‌رسد، تمدید کند.

یک مقام ارشد دولت هند به رویترز گفت: این کشور به تخفیف مالیاتی برای کالاهای مصرفی بادوام پایان می‌دهد.

این تصمیم در شرایطی صورت می‌گیرد که دریافت ضعیف مالیات در اقتصاد دچار کسادی هند، تلاش این کشور برای رسیدن به کسری مالی برابر با 4.1 درصد تولید ناخالص داخلی در سال مالی منتهی به 31 مارس 2015 را دشوار کرده است.

تخفیف مالیاتی نخستین بار در فوریه برای کمک به احیای فروش خودرو اعطا شد و بعدا تا پایان سال تمدید شد. خودروسازان امیدوار بودند این امتیاز که برابر با سه تا شش درصد از قیمت خودرو بدون در نظر گرفتن همه تعرفه‌ها بود، در سال نو ادامه پیدا کند.

فروش خودروی هند که در مدت هشت ماه از آوریل تا اکتبر 3.8 درصد افزایش یافت، به هدف فروش پنج تا 10 درصد که جامعه تولیدکنندگان خودروی هند برای سال مالی 2015 تعیین کرده بود، نخواهد رسید.

از سوی دیگر افزایش هزینه‌های تولید باعث شد خودروسازان از جمله زیرمجموعه‌های هندی شرکت‌های جنرال موتورز، نیسان، هیوندای، بی ام و و ماهیندرا اند ماهیندرا افزایش قیمت از ماه آینده را اعلام کنند.

نظرات
نام :
ایمیل:
متن نظر:
سوال امنیتی * = 4 + 5
ارسال
نمایش نظرات