\
سرویس :
زمان : ۱۳۹۳/۱۰/۱۳ - ۱۲:۰۵
شناسه خبر : 212
قیمت‌دنا را رسما ابلاغ کنید نه‌از طریق‌رسانه‌ها!
باوجود اظهارات رییس شورای رقابت درباره قیمت دنا، قیمت تعیین شده هنوز به ایران خودرو ابلاغ نشده در این زمینه این شرکت خواستار ابلاغ رسمی و نه رسانه‌ای قیمت دنا شده است.

باوجود اظهارات رییس شورای رقابت درباره قیمت دنا، قیمت تعیین شده هنوز به ایران خودرو ابلاغ نشده در این زمینه این شرکت خواستار ابلاغ رسمی و نه رسانه‌ای قیمت دنا شده است.

 شورای رقابت حدود یک ماه پیش قیمت دنا را 41 میلیون و 900 هزار تومان تعیین کرد. این قیمت شش میلیون تومان کمتر از قیمت 48 میلیون تومانی پیشنهادی از سوی ایران خودرو بود.

این موضوع اعتراض ایران خودرو را به دنبال داشت و این شرکت با ارسال اطلاعات تکمیلی مربوط به هزینه‌های تمام شده تولید این خودرو، درخواست خود برای تجدیدنظر در این قیمت را به شورای رقابت ارسال کرد.

با این حال اگرچه اوایل هفته گذشته این درخواست از سوی رییس شورای رقابت رد شده و شیوا بر قیمت حدود 42 میلیون تومان تاکید کرد، اما این شورا تاکنون قیمت تعیین شده را به ایران خودرو ابلاغ نکرده است.

همین موضوع موجب شده تا مدیرعامل ایران خودرو در روز پایانی هفته گذشته در نامه‌ای به رییس شورای رقابت، خواستار ابلاغ رسمی و نه رسانه ای قیمت دنا برای "خروج پیش خریداران این خودرو از سرگردانی و بلاتکلیفی" شود.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا، در این نامه آمده است:" ضمن قدردانی از اعضاء محترم شورای رقابت، پیرو نامه شماره 93403142، سوم دی ماه این شرکت در رابطه با قیمت گذاری خودروی دنا، خواهشمند است دستور فرمایید قیمت مصوب آن شورا به صورت کتبی و یا از طریق سایت شورا در قالب مصوبه شورای رقابت در بخش مصوبات سایت (نه در بخش اخبار) به این شرکت اعلام گردد تا بیش ازاین هموطنانی که اقدام به پیش خرید خودروی دنا کرده‌اند در سرگردانی و بلاتکلیفی قرار نگیرند. بدیهی است همه هموطنان انتظار دارند که آن شورای محترم و شرکت ایران خودرو براساس تعهدات خود مطیع قانون باشند."

نظرات
نام :
ایمیل:
متن نظر:
سوال امنیتی * = 3 + 7
ارسال
نمایش نظرات