\
سرویس :
زمان : ۱۳۹۳/۷/۱۲ - ۱۵:۰۱
شناسه خبر : 44
ژاپنی، چینی یا کره ای؟
 شاید شما هم خیلی وقتها زمان انتخاب خودرو دچار این شک شده باشید که خودرو تولید کدام کشور را بخرید بهتر است؟ خودروها معمولا دارای شخصیت مشخصی هستند. کشور سازنده در منحصر به فرد بودن این شخصیت موثر است.

 عصرخودرو: شاید شما هم خیلی وقتها زمان انتخاب خودرو دچار این شک شده باشید که خودرو تولید کدام کشور را بخرید بهتر است؟ خودروها معمولا دارای شخصیت مشخصی هستند. کشور سازنده در منحصر به فرد بودن این شخصیت موثر است.

نویسنده :پیام دانشور
به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» ، شاید شما هم خیلی وقتها زمان انتخاب خودرو دچار این شک شده باشید که خودرو تولید کدام کشور را بخرید بهتر است؟ خودروها معمولا دارای شخصیت مشخصی هستند. کشور سازنده در منحصر به فرد بودن این شخصیت موثر است. مثلا خودروهای ژاپنی خودروهای بی عیب و کم هزینه ای هستند و یا خودروهای کره ای خودروهای با امکانات فراوان هستند. چینی ها عمدتا ارزانتر از بقیه و اروپایی ها تکنولوژی برتری دارند. این تفاوت های از فرهنگ کشور سازنده نشات می گیرد. اما به خاطر داشته باشید شما هم به عنوان مصرف کننده در کنار فاکتور مشخصات فنی عمومی و قیمت، با توجه به شخصیت و عادتهای رانندگی خودتان خودروی با فرهنگ متناسب خودتان را انتخاب کنید. اگر به هزینه نگه داری اهمیت می دهید و خودرو را خیلی طولانی مصرف می کنید ژاپنی ها متناسب ترند ولی انتظار امکانات بالا و رانندگی پر لذت و ظاهر جذاب نداشته باشد. اگر هزینه نگه داری متوسط با مراجعه کمی بیشتر را برای امکانات زیاد و قیافه عامه پسند تحمل می کنید خودرو کره ای انتخاب کنید هرچند سطح تکنولوژی این خودروها اصلا بالا نیست و رانندگی با آنها خسته کننده و بی لذت است. اما اگر به تکنولوژی روز علاقه مندید و دوست دارید رانندگی بسیار پر لذتی را امتحان کنید.

کلید واژه ها : تست2 | تست1 | تست |
نظرات
نام :
ایمیل:
متن نظر:
سوال امنیتی * = 10 + 8
ارسال
نمایش نظرات