\
سرویس :
زمان : ۱۳۹۳/۷/۱۷ - ۱۰:۳۹
شناسه خبر : 55
با وجود بازرسی‌های کیفی
مصرف‌کنندگان همچنان از کیفیت خودروهای داخلی ناراضی‌اند
روند بازرسی‌های کیفی و انتشار ماهانه گزارش رده‌بندی کیفی خودروهای داخلی در حالی است که مصرف‌کنندگان همچنان از کیفیت خودروهای داخلی ناراضی هستند.

به گزارش (ایسنا)، جلوگیری یا کاهش تحویل خودروهای معیوب به مشتریان از مهمترین اهداف مدنظ در روند بازرسی کیفی از خودروهای داخلی است.

علاوه بر آن موضوعاتی چون ایجاد رقابت مثبت بین خودروسازان از طریق مقایسه کیفیت خودروها با یکدیگر، خلق ارزش برای مشتریان با ارائه وضعیت کیفی از صنعت خودرو به جامعه و بالا بردن سطح آگاهی مردم نسبت به خودروها برای انتخاب مناسب، از دیگر اهداف مدنطر در بازرسی‌های کیفی از خودروهای داخلی است.

با وجود اهداف یاد شده با این حال مشتریان از کیفیت برخی خودروهای داخلی همچنان ناراضی هستند و وزیر صنعت، معدن و تجارت نیز یکی از اهداف خود در صنعت خودرو را افزایش کیفیت خودروها اعلام کرده است.

محقق نشدن انتظارات مصرف‌کنندگان از کیفیت برخی خودروهای داخلی موجب شده تا طرح سخت‌گیرانه‌تر شدن بازرسی‌های کیفی از خودروهای داخلی به وزارت صنعت، معدن و تجارت ارائه شود.

براساس اخبار به دست آمده، بررسی این طرح تا پایان سال جاری به پایان رسیده و از ابتدای سال‌ آینده اجرایی خواهد شد. باید دید با اجرای طرح جدید اهداف مدنظر در بازرسی‌های کیفی تا چه حدی محقق شده و آیا مصرف کنندگان از کیفیت خودروهای داخلی راضی خواهند شد یا خیر.

نظرات
نام :
ایمیل:
متن نظر:
سوال امنیتی * = 10 + 2
ارسال
نمایش نظرات