\
سرویس :
زمان : ۱۳۹۵/۸/۲۲ - ۱۶:۰۷
شناسه خبر : 948
رضایت وزیر صنعت از روند رو به رشد خدمات پس از فروش
عضو شورای سیاستگذاری خودرو گفت : در جدیدترین جلسه شورای سیاست گذاری خودرو برنامه های ارتقاء خدمات پس از فروش شرکتهای ایساکو و سایپا یدک مورد بررسی قرار گرفت.

عضو شورای سیاستگذاری خودرو گفت : در جدیدترین جلسه شورای سیاست گذاری خودرو برنامه های ارتقاء خدمات پس از فروش شرکتهای ایساکو و سایپا یدک مورد بررسی قرار گرفت.
احمد نعمت بخش در گفتگو با خبرنگار خبر خودرو اظهار داشت : با آغاز سال جاری ، وزارت صنعت و معدن برنامه های سخت گیرانه ای را در راستای جلب رضایت مشتریان برای شرکت های خدمات پس از فروش هدف گذاری نمود لذا شرکتهای خدمات پس از فروش ایساکو و سایپا یدک در جلسه شورای سیاست گذاری خودرو پیشرفت برنامه هایشان را بر اساس اهداف مورد نظر ارائه نمودند ضمن اینکه طرح های جدید شرکت ها نیز در این زمینه اعلام گردید.
وی تصریح کرد : در جریان ارائه برنامه ها و طرح های جدید شرکت ها در جلب رضایت مشتریان ، شرکت ایساکو اعلام نمود که 100 نمایندگی این شرکت شبانه روزی گردیده و برای دسترسی بهتر مشتریان به خدمات ، شیفت دوم را برای برخی نمایندگی ها راه اندازی نموده است.
وی افزود: همچنین مدیرعامل شرکت ایساکو ضمن اعلام گزارش کاهش مراجعه به تعمیرگاه ها ، از راه اندازی اپلیکیشن موبایل ایساکو به منظور دسترسی راحت و آسان مشتریان به خدمات این شرکت خبر داد .
دبیر انجمن خودروسازان ایران با اشاره به گزارش شرکت های ایساکو و سایپا یدک از اقدامات صورت گرفته در جهت کسب رضایت مشتریان گفت : در این جلسه شرکت ها اعلام کردند که موجودی انبار لوازم یدکی کلیه نمایندگی ها در سراسر کشور به نرم افزار کامپیوتری مجهز و به نمایندگی مرکزی متصل است به طوری که در این راستا موجودی انبار نمایندگی ها روزانه در کامپیوترها ثبت می شود  و برای جلب رضایت بیشتر مشتریان در صورتی که قطعه ای موجودی آن به حداقل برسد شرکت ها با اطلاعاتی که از سیستم به صورت آنلاین دریافت می کنند قطعات را برای نمایندگی ها ارسال می نمایند ضمن اینکه تسهیلاتی را نیز برای نمایندگی ها درنظر گرفته اند تا با فشار مالی مواجه نشوند .
وی افزود : همچنین در صورتی که قطعه ای با کمبود مواجه شود از نزدیک ترین نمایندگی و به صورت امانی قطعات مورد نیاز برای نمایندگی ارسال می شود تا خدمات بهتری به مشتریان ارائه شود .
دبیر انجمن خودروسازان ایران گفت : البته در خصوص خدمات پس از فروش شرکت ها، برخی نظرات اصلاحی توسط وزیر صنعت مطرح گردید اما به طور کلی وزیر از روند رو به رشد خدمات پس از فروش ابراز رضایت کردند .
نعمت بخش افزود : در بخش دیگری از جلسه ، موضوع تولید خودرو در سال جاری مطرح گردید به طوری که تا پایان مهر ماه تولید خودرو 26 درصد  رشد داشته است و در 2 هفته اول آبان ماه در مقایسه با مدت زمان مشابه در سال قبل ، نزدیک به 30 درصد افزایش تولید خودرو صورت گرفته است که افزایش قابل توجهی است.


 

نظرات
نام :
ایمیل:
متن نظر:
سوال امنیتی * = 8 + 3
ارسال
نمایش نظرات