\
سرویس :
زمان : ۱۳۹۶/۴/۱۲ - ۱۱:۱۸
شناسه خبر : 976
با کیفیت ترین خودرو داخلی در خرداد ماه را بشناسید
گزارش ارزیابی کیفی خودروهای سواری تولیدی در خرداد ماه امسال منتشر شد.

گزارش ارزیابی کیفی خودروهای سواری تولیدی در خرداد ماه امسال منتشر شد.

بر این اساس در گروه خودروهای سواری با سطح قیمتی پایین‌تر از ۲۵ میلیون تومان، همه خودروهای قرار گرفته در این گروه شامل تیبا، ساییا ۱۱۱، سایپا ۱۳۱ و سایپا ۱۳۲ همچنان در پایین‌ترین سطح کیفی قرار داشته و تنها یک ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب کرده‌اند.

اما در گروه خودروهای با سطح قیمتی ۲۵ تا ۵۰ میلیون تومان، چهار خودروی ساندرو، تندر ۹۰ اتوماتیک پلاس، تندر ۹۰ اتوماتیک و پارس تندر چهار ستاره کیفی را کسب کرده‌اند.

خودروهای تندر ۹۰ پارس خودرو، تندر ۹۰ ایران خودرو، رانا، آریو، پژو ۲۰۶ صندوق‌دار، پژو ۲۰۶ و دنا پلاس نیز سه ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب کرده‌اند.

چهار خودروی نیو ام‌وی‌ام ۳۱۵، دنا، دانگ‌فنگ اچ ۳۰ و سمند سورن نیز دو ستاره کیفی را کسب کرده‌اند. باقی خودروهای قرار گرفته در این گروه شامل پژو ۴۰۵، پژو پارس، سمند، ساینا و تیبا هاچ‌بک نیز در پایین‌ترین سطح کیفی قرار داشته و تنها یک ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب کرده‌اند.

در گروه خودروهای با سطح قیمتی ۵۰ تا ۷۵ میلیون تومان، خودروی هیوندای آی۱۰ چهار ستاره کیفی را کسب کرده است. خودروهای آریزو ۵، چانگان CS۳۵، برلیانسH۳۳۰ و جک J۵ نیز سه ستاره کیفی را کسب کرده‌اند.

آریو اتوماتیک نیز دارای دو ستاره کیفی بوده و دو خودروی لیفان X۶۰ و ام‌وی‌ام ۵۵۰ در پایین‌ترین سطح کیفی قرار داشته و تنها یک ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب کرده‌اند.

اما در گروه‌ خودروهای با سطح قیمتی ۷۵ تا ۱۰۰ میلیون تومان، دو خودروی سراتو و هیوندای آی۲۰ دارای چهار ستاره کیفی هستند. خودروی تیگو۵ دارای سه ستاره کیفی و جک S۵ دارای دو ستاره کیفی است.

در گروه‌ خودروهای با سطح قیمتی بالاتر از ۱۰۰ میلیون تومان نیز دو خودروی نیومزدا ۳ و سوزوکی گراند ویتارا چهار ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب کرده‌اند.

نظرات
نام :
ایمیل:
متن نظر:
سوال امنیتی * = 1 + 5
ارسال
نمایش نظرات